MUDr. Leona Tylingrová - odborný dětský lékař

O nás PDF Tisk Email

MUDr. Leona Tylingrová

absolvovala Fakultu dětského lékařství v Praze. Začínala na infekčním a dětském oddělení v Táboře, dále pracovala na dětském oddělení v Benešově. 2 roky pracovala v dětské léčebně pro děti s onemocněním dýchacích cest. Osvojila si problematiku alergiků, astmatiků a dětí s atopickým ekzémem a mukoviscidózou. V benešovské nemocnici vykonávala funkci mladšího, později staršího lékaře. Pracovala na jednotce intenzivní péče a na novorozeneckém oddělení. 2 roky vyučovala na střední zdravotnické škole.

V roce 2004 absolvovala neonatologický kurs na novorozeneckém oddělení Thomayerovy nemocnice pod vedením zástupce primáře MUDr. Zacha a MUdr. Paulové a to jak na oddělení nedonošených dětí, tak na oddělení fyziologických novorozenců.

Má I. atestaci z dětského lékařství. Získala osvědčení v metodice behaviorálníi terapie obezity od společnosti STOB. Získala specializovanou způsobilost praktického lékaře pro děti a dorost a specializovanou způsobilost v oboru pediatrie.

Zdokonaluje se v německém a anglickém jazyku. Je vdaná, má 3 děti, 32 letého syna a 26 letá dvojčata, chlapce a děvče.

Sestra Alena Krupková

je absolventkou církevní střední zdravotnické školy v Praze. Po maturitě studovala na vyšší zdravotnické škole a získala vysvědčení o absolutoriu v oboru Sestra pro intenzivní péči.

V roce 2006 získala osvědčení k výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu v oboru všeobecná sestra.Pracovala 4 roky na jednotce intenzivní péče neurologického oddělení VFN Na Karlově. Je vdaná,má 16 letého syna a 18 letou dceru.

Po narození dětí již nemohla pracovat v nemocnici na směnný provoz a ráda přijala nabídku práce sestry na dětském obvodě.

Mezi její koníčky, pokud čas dovolí, patří sportování a chov psů.

 

Jsme tu pro Vás...

tym1MUDr. Leona Tylingorová
lékař 
tym2Alena Krupková
sestra

Pojišťovny

vzp111 - Všeobecná zdravotní pojišťovna
vozp201 - Vojenská zdravotní pojišťovna
205 - Česká průmyslová zdravotní pojišťovna
ozp207 - Odborová zdravotní pojišťovna
209 - Zaměstnanecká pojišťovna Škoda
zpmv211 - Zdravotní pojišťovna Min. vnitra
Nacházíte se zde  : Home O nás